Hakkımızda

• HAKKIMIZDA ;
Değişen ve gelişen inşaat piyasasında faaliyetlerine ; önce 1994 yılında ARTOS İNŞAAT MÜHENDİSLİK olarak başlamış olup , 2011 yılından itibaren de ARTOS İNŞAAT A.Ş. adı altında kurumsallaşarak , sektöründe kalite, güven ve müşteri memnuniyetini bir araya getirerek çalışmalarına devam etmektedir.

Artos İnşaat ; kurulduğu günden itibaren öncü olma , ekip çalışması , müşteri memnuniyeti ve süreklilik esaslarını ilke edinerek önemli çalışmalara imza atmıştır.

Temelden başlayarak anahtar teslimine uzanan yapı sürecinin her aşamasında hizmet veren Artos İnşaat, sorumluluk kabul ettiği bütün projelerde işveren memnuniyetini dikkate alarak kayda değer eserler ortaya koymuştur.

”Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” felsefesiyle tecrübesini ve vizyonunu yurtdışına taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimsemiş ve yurtdışında da ciddi projelerde yer almıştır.

Şirketimiz, 2007 yılında Kazakistan’da ARTOS YAPI ve 2010 yılında da MERANİS İNŞAAT’ı kurarak sektörde daha kapsamlı hizmet verebilmek için ARTOS GROUP adı altında inşaat sektörün her alanında hizmet vermektedir.